Dalibor Vlček

Jsem vedoucí skautského oddílu, který se jednoho krásného dne rozhodl, že by mohl své nadšení pro výchovu a vzdělávání dětí uplatnit také v profesním životě. I přes obavy mého okolí, zda jsem se už úplně nezbláznil, jsem se toho nevzdal, opustil jsem PřF UK a nakonec se neobyčejnou shodou náhod objevil právě v této ScioŠkole. Při práci s dětmi (nejen) si zakládám hlavně na trpělivosti, upřímnosti a důslednosti. Věřím, že spěch je největším nepřítelem lidstva a dennodenně s ním svádím urputný boj. Ve škole mě najdete v pozici asistenta na prvním stupni a také v klubu. Ve volném čase pak v posilovně nebo hledajícího čas pro mé další zájmy a koníčky.