Eva Sůrová

Budu provádět prvňáčky a v rámci projektů zejména děti na 1. stupni. Mám ráda příběhy, tvoření všeho druhu, řemesla, divadlo, ráda šiji a starám se o prostředí, jehož jsme součástí.

Zajímá mě vzdělávání pro udržitelný rozvoj a práce s dětmi mi přináší velkou radost a dává smysl.  Věřím, že každé dítě má na něco talent a úkolem průvodce je pomoci mu jej najít a zvědomit. Věřím také, že pro každého je v životě cesta, na které se díky svému talentu může cítit šťastný a užitečný. Jedním z mých posledních objevů je teorie typů MBTI, která mi nabídla jedinečný pohled na potřeby dětí a jejich vnitřní motivaci pro cokoliv.

Jo, a miluju saunu. Moc!