Hanka Růžičková

školní klub

Ve školním klubu budu děti provázet a podporovat hlavně při rozvoji tvořivosti s využitím divadelních a výtvarných technik. Těším se na dětskou radost, odpoledne v Krčském lese a na vše, co spolu vytvoříme. S dětmi pracuji nepravidelně už mnoho let a v posledních letech se intenzivně vzdělávám v drama-terapii, výchovné dramatice a artefiletice, abych věděla, jak děti podpořit v radosti z tvořivého procesu bez ohledu na výsledek a nadání.

Ve Scio pracuji osmým rokem a jsem vděčná za neopakovatelnou příležitost účastnit se tohoto jedinečného projektu. Doposud jsem byla zodpovědná za nábor průvodců do ScioŠkoly a nyní mám možnost stát se i její součástí. Mimo práci hodně čtu, chodím do divadla, na výstavy a koncerty, chodím tvořit do ateliéru a na různé divadelní workshopy a vůbec se ráda neustále něco učím. O víkendech jsem hodně v lese se svou smečkou psů nebo na kole. A taky miluji dobrý čaj a dobrou kávu, sushi a tureckou kuchyni, čas s přáteli, cesty do neznáma a dobrodružství.