Jana Smrčková (Bartošová)

(Toho času na mateřské dovolené)

Ve ScioŠkole se zaměřím především na ty nejmladší děti a na jejich dovednosti číst a psát, abychom mohli společně poznávat svět. Vždycky jsem věděla, že až vyrostu, budu chtít pracovat s dětmi. Když jsem dostudovala obor Učitelství pro první stupeň ZŠ v Ostravě, vydala jsem se na zkušenou do Irska asistovat na základní waldorfskou školu v rámci Evropské dobrovolné služby, abych na vlastní kůži poznala jiný model vzdělávání, než se kterým jsem se do té doby setkávala. Ráda se učím novým věcem a do všeho jdu naplno a s nadšením. ScioŠkola mě zaujala a pohltila svou pozitivní energií a tvořivou atmosférou, která člověka inspiruje a baví.