Jiří Hokeš

ředitel

Jako dítě školou povinné jsem byl na prvním stupni s dalšími spolužáky postaven před úkol opravit kolo naší matikářky, která si s jeho servisem zjevně nevěděla rady. Defekt jsme společně odstranili a skvěle jsme si to užili ne proto, že jsme se ulili z procvičování násobilky, ale hlavně proto, že jsme pracovali sami, byla nám svěřena důvěra, nikdo nás netestoval a nehodnotil a něco nového jsme se naučili. Rád bych přispěl k tomu, aby si „naše“ děti ze ScioŠkoly odnesly hromadu podobných a mnohem hodnotnějších zážitků, které jim pomohou poznat sebe sama. Snad k tomu dokáži přispět díky svým zkušenostem od vedení jazykové školy, přes průvodcování v mateřské školce až po práci na Harvard University.

Výsledky losování zápisy 2019/2020

Výsledky losování najdete pod tímto odkazem.