Lukáš Policar

Ve Scioškole od ledna pomáhám prvňáčkům s matematikou a především na projektech ve škole a v klubu.

Dlouhodobě se věnuji zážitkové pedagogice a pomoci s vytvářením dobrých a zdravých vztahů ve školních třídách. V posledních letech mně hodně baví hledat způsoby jak v mladých lidech probouzet chuť učit se vnímat problémy a příležitosti ve světě kolem nás a umět je proměnit v konkrétní skutky a činy. Po lektorské a manažerské práci v několika neziskových organizacích a na volné noze jsem nadšený, že jsem se mohl stát součástí scioškolního dobrodružství a přidat se k téhle bezva partě. Rád (si) hraju a zpívám, proháním se na všem, co má kola, toulám se po horách a poznávám nové země a kultury.