Radka Kyselová

Speciální pedagog.
Vystudovala jsem magisterské obory učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogiku.  Během své praxe jsem působila jako speciální pedagog v dětském domově, kde mou úlohou bylo formou individuální péče zajistit a zvýšit školní úspěšnost dětí ze znevýhodněného prostředí.
V rámci tohoto projektu jsem  spolupracovala s Mgr. Stanislavou Emmerlingovou, soukromou speciální pedagožkou, která jako jedna z prvních používá k řešení vývojových poruch učení a pozornosti neurovývojové a percepčně motorické terapie. Po ukončení projektu jsem pracovala několik let jako speciální pedagog v PPP a soukromé praxi.
Zde ve škole zajišťuji péči dětem se speciálními vzdělávacími potřebami formou individuální péče, ale i formou různých speciálně-pedogagogických terapií.