jídelna

Žáci Scioškoly mají možnost stravovat se v jídelně ZŠ Pošepného. Na výběr jsou dvě jídla, volba třetího – dietního jídla je možná na doporučení lékaře (bezlepkové jídlo ap.). Jídla pro jídelnu připravuje společnost Ekolandia.

Způsob objednávání:

čipem přes objednávkový box umístěný v jídelně
prostřednictvím internetu na portálu www.e-jidelnicek.cz
Po přihlášení do jídelny obdržíte přihlašovacího jména a heslo (PIN). Poté – po zaplacení obědů – můžete mezi jídly volit i odhlašovat. Obědy volíme vždy týden dopředu a lze tak učinit pouze tehdy, jsou-li obědy skutečně uhrazené.

Nabídku jídel můžete prohlížet na stránkách Ekolandie, na e-jídelníčku nebo na objednávkovém boxu ve školní  jídelně.

Placení a cena stravného:
z bankovního účtu jednorázově na delší časový úsek nebo pouze na měsíc do 15. předešlého měsíce, a to na částku:
7 – 10 let: 59 Kč/ oběd
11 – 14 let: 65 Kč/ oběd
15 – 18 let: 75 Kč/ oběd

č. ú. 1118219002/5500, VS obdržíte po přihlášení ke stravování a slouží pouze pro platby obědů;  je odlišný od školou používaných variabilních symbolů.